ForumMania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumMania

...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Hoşgeldiniz. Arkadaşlarınızı Davet Etmeyi Unutmayın...

SacoreYXP 2009

YazarMesaj
__EzBeRBoZaN__
Süper Moderatör
Süper Moderatör
__EzBeRBoZaN__

Rep Puanı : 153293

SacoreYXP 2009  Empty
MesajKonu: SacoreYXP 2009    SacoreYXP 2009  Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 6:30 pm

SacoreYXP 2009

Uğraşlarım sonucunda SacoreYXP 2009 işletim sistemini çıkarmış bulunuyorum. Sistemi bir çok kez Sanal PC'de kurmuştum ve sonuncu olarak kendi bilgisayarıma kurdum ve benim bilgisayarımın driverlerini kendi kurdu ve programları seçtim kendi kurdu yani tam otomatik bir Windows DVD'si dir.SacoreYXP 2009 işletim sisteminde bir çok tema entegre edilmiştir bunlardan istediğinizi kullanırsınız

(WPI'da bulunan programların bazıları EFE'nin Windows Xplus Live 2009 sisteminin wpi cd'sinden alınmıştır ve bazılarıda kendime aittir.)

:flowers2: Buradan Forlan Arkadaşıma ve SacoreY sitesi sakinlerine yardımları ve destekleri için çok teşekkür ediyorum. :flowers2:

Neler Çıkarıldı :

Gereksiz diller ve klavye destekleri silindi performans ayarları yapıldı. Kurulduğu yerde minumum yer kaplayacak şekilde ayarlandı en zayıf bilgisayarlarda bile maximum verimle çalışacak hale getirildi

Neler Eklendi :

XP SP3 İnternet Explorer 7 , Media Player 11 + tüm güncelleme paketleri eklenmiştir. 350 Mb Ram' ile çalışır

Bu arada arkadaşlar kendi kullanıcı adınızı size bıraktım siz istediğinizi yazarsınız ve parola koyarsanız bile aıçlırken size parola ekranı gelecek...

Click the image to open in full size.

Eklenen Driver Paketleri

* DriverPack Chipset
* DriverPack CPU
* DriverPack Graphics A
* DriverPack Graphics B
* DriverPack Graphics C
* DriverPack LAN
* DriverPack MassStorage
* DriverPack Sound A
* DriverPack Sound B
* DriverPack WLAN

DOWNLOAD

CODE
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
SacoreYXP 2009  Tema5fm3SacoreYXP 2009  Tema3eu7SacoreYXP 2009  Tema2wf9SacoreYXP 2009  Sistemzelliklerirr4SacoreYXP 2009  Filmarivimrj4SacoreYXP 2009  Wpihh6
http://www.forummania.net.tf

SacoreYXP 2009
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  PES 2009
» Prototype 2009
» Prototype 2009